Genel Hatlarıyla Intramer

Intramer Mermer Üretim Takip Bilgi Sistemi Yazılımı, yalnızca Doğaltaş Üretimi üzerine yazılmış ihtisas yazılımıdır. Genel amaçlı(!) ERP yazılımları, ara yüzlerinde doğaltaş terimleri kullanmalarına karşın, alt yapıları genele yönelik hazırlandığı için sektörel analiz ve çözümlerde yetersiz, adaptasyon süreleri açısından çok uzundur.
Intramer'de Ürün Kartı yoktur. Ebatlı doğaltaş üretiminde ortaya çıkan planlı ve plansız ürünlerin sayısı, diğer sektörlere kıyasla çok fazladır. Bu nedenle ürün kartı

oluşturmak, yazılımın kullanımı açısından büyük zaman ve emeğin harcanmasına neden olur. Ürün Kartı yerine, daha pratik çözümlerimiz var.

Intramer, tüm modülleriyle organik yapıdadır. Tüm menüler işletmenizin yapısına göre şekillendirilebilir, tüm alanlar yönetilebilir. Gerkeli gördüğünüz her forma resim eklenebilir.
Yalnızca makinelerin günlük üretim miktarlarını işleyerek stokları, Stok sahasına çıkmış ürün miktarlarını işleyerek üretimi takip edemezsiniz. Önerdiğimiz çözümlerle Makinelerin günlük üretim miktarlarını takip edecek, işletme içinde herhangi bir palet üstü malzemenin hangi tarih, makine veya operatör tarafından işlendiğini bilecek, bloktan nihai ürüne kadar geçen süreçlerdeki fire oranlarını net olarak tespit edecek ve kasa, bundle üzerindeki malzemenin Barkodlu takibini yaparak yükleme ve sayım gibi işlemleri kolay, hızlı ve doğru şekilde yapacaksınız.
Intramer'in her noktası kullanıcı yetkilerine bağlıdır. Kullanıcıların herhangi bir menüde yalnızca görüntüleme, kayıt, düzeltme ya da silme işlemi yapması belirleyeceğiniz kurallar dâhilinde mümkündür.
Intramer, bir başka yazılımın eklentisi değildir. Genel amaçla tüm sektörlere göre hazırlanarak doğaltaş sektörüne adapte edilmemektedir. Veritabanları, altyapı ve arayüzlerde kullanılan kodlar firmalarımıza aittir. Geliştirmeye açıktır, SQL sorgulama dilini bilen, işletmenizde görevli personel tarafından bile kolayca geliştirilebilir.